top of page

Olympyjská vesnička

Nejlépe funguje jako set doplňkových aktivit ke hře DingDong. Možno objednat libovolný počet disciplín z tohoto seznamu:

01

Vrh obřím bimbasem

Hybridní atletická disciplína, která je svou podstatou

v zóně lidských činností někde mezi vrhem koulí a vrhem kládou. Pro přítomné atleticky vzdělané jsme připraveni nafouknout pravidla hry i o techniky vrhu diskem, oštěpem nebo kladivem.

 

Pro hru je třeba plac o rozměrech 35x7m, pokud možno písčitý. Tato disciplína pěkně nakládá i dobře nasvaleným borcům a borkyním. 

Oficiálním hracím „nástrojem“  je náš Roby Dick –⁠ černý bimbas vážící regulérních 3,5 kg a s úctyhodnými 43 cm na délku. 

02

Šprckoprakostřelnice

Bezpečná pouťová střelnice. Z dutého válečku (třeba srdce roličky toaletního papíru, o kterou už nikdo neměl zájem) a jednoho kondomu v extrasafe provedení vzniká šprckoprak. Střelivem je cizrna nebo hrách.

 

Šprckoprakostřelnice je stranou vesničky a pod dohledem našich rozhodčích a sekuriťáků v jednom. Aréna je postavena tak, aby bylo zabráněno náhodnému uhvízdnutí střeliva někomu někam bez jeho předešlého výslovného souhlasu. Byť by to mělo být jen zezadu do kalhot na zadku. Žerty stranou!

03

Neposedné pytlíky

Až 7 statečných navlečenců se v jutových pytlích po dobrých kávových zrnech snaží doskákat přes překážky do cíle první a v nejlepším čase celého turnaje. Vzpomínka na sportovní táborové kratochvíle. Ctíme jak energií nabušené pytlíky, tak i pospolité fair play bez zbytečných ostrých loktů a šťouchanců. 

04

Levitující koule

Škola žonglování s jednou a více koulemi. Naši odborníci ladí metodiku pro učení úplných začátečníků v dovednosti „jak si hrát s koulema“ už dlouho. Díky tomu naučíme žonglovat se třemi koulemi 2 z 10 studentů do pouhých 20 minut. Kapacita workshopu 35 lidí ve věku nad 7 let.

05

Jednorožců háj (Unicorns’ High)

7 hráčů stojí v kruhu, každý má na čele trčícího bimbáska připevněného popruhem, připomínají jednorožce. Každý

z hráčů třímá 10 kroužků. Snaží se jeden druhému hodem nasadit svůj kroužek na trn soupeře tak, aby tam kroužek zůstal viset. Každý z hráčů má svou unikátní barvu kroužků. Vyhrává ten z hráčů, který umístil největší počet svých kroužků na trny soupeřů.    

06

Ty seš mrtvej

Hra pro dva hráče. Oba mají na očích velké párty brýle zakrývající celou zranitelnou část obličeje. Každý z nich disponuje buď lukem a šípy s přísavkami, nebo přísavkovou brokovnicí. Vyhrává ten, jehož součet přísavek na brýlích soka převyšuje střelecké úspěchy protihráče.

 

Hru jsme vyvinuli pro ten typ návštěvníků arény, kteří by bimbáska v životě do ruky nevzali a domnívají se, že je fuj, nebo že dětské zbraně (hračky připomínající vzhledem

i funkcí reálné zbraně) dětem a vůbec lidem do rukou skutečně patří mnohem víc. My tuto disciplínu považujeme za „enfant terrible“ celého našeho projektu

a máme ji připravenou zatím skutečně jen v konceptu.

bottom of page